W ciągu 10 lat istnienia akcji WIELCY MAŁYM ARTYŚCI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM PRZED ZIMĄ dochód łączny zebrany przez głównych beneficjentów dokonujących podziału między schroniska i przytuliska objęte pomocą na rzecz najbardziej potrzebujących schronisk przekroczył kwotę 1 miliona złotych.

Dodatkowo najbardziej potrzebujące schroniska otrzymały, poza innymi darami, ponad 160 ton dobrej gatunkowo karmy dla zwierząt o średniej wartości rynkowej ponad 1,5 miliona złotych. Wśród darów były też leki weterynaryjne i inne produkty dla zwierząt (kojce, miski, koce, zabawki, itp.) o wartości ponad 500 000 złotych.

Akcja w mediach (prasa, radio, TV, Internet) przekroczyła łącznie w 10 ostatnich latach kwotę 20 milionów złotych netto, co sprawia, że akcja Wielcy Małym jest najbardziej nagłośnioną akcją społeczną poświęconą pomocy bezdomnym zwierzętom w Polsce, spełniając tym samym ważna rolę uświadamiania społeczeństwa o problematyce bezdomności zwierząt i konieczności pomocy, a przede wszystkim świadomej akcji adopcyjnej.

10 lat Wielcy Małym

10 lat Wielcy Małym to 315619200 sekund Miłości wysłanej Tym, których głos niezawsze jest słyszany. I jedno Serce złożone z kawałków Serc wszystkich, którzy bezinteresownie angażują się w pomoc na rzecz bezdomnych zwierząt. Dziękujemy Wam Kochani! Nie kryjemy łez wzruszenia gdy oglądamy ten wspomnieniowy montaż.Udostępniajcie, rozsławiajcie, siejcie dalej Miłość. Wśród wszystkich osób, które udostępnią film wylosujemy we wtorek 21 listopada 10, które otrzymają zaproszenie na Galę X edycji Wielcy Małym, która odbędzie się 26 listopada (niedziela) o godz. 12:00 w hotelu Bristol w Warszawie, a osobie która udostępni film z najpiękniejszą dedykacją podarujemy kalendarz Wielcy Małym na rok 2018 z imienną dedykacją od wybranej przez nią gwiazdy, której zdjęcie znajduje się w kalendarzu.Pozdrawiamy, WM

Opublikowany przez Wielcy Małym Niedziela, 19 listopada 2017